altarlinen.com

altarlinen.com

  1. Youtube
  2. Video
  3. Csiszolatlan gyémánt: Samsung Galaxy Tab S6 teszt - PC World

Vitán felül áll, hogy a legjobb androidos tableteket a Galaxy Tab szériának köszönhetjük. A Tab S6 is élvonalbeli lett, de tervezési malőrök is jellemzik. Nem mondhatni, hogy nagyon élettel teli lenne a tabletpiac. Az okostelefonok kijelző méretének általános növekedése gyakorlatilag marginálissá tette a 10 hüvelykesnél kisebb táblagépek eladásait, így a gyártók jellemzően ezen képátló fölé célozzák legújabb eszközeiket, és megpróbálják azokat a kisebb noteszgépekkel szembe állítani, a produktivitás és a mobilitás szavakat mantrázva. E területen az iPad az, amely még továbbra is etalonnak számít, ám évek óta a Samsung Galaxy Tab széria az, amely egyedüli kihívóként emelkedik ki az Androidos mezőnyből. A Samsung Galaxy Tab S6 is ezen vonalat erősíti, amely habár a Samsung Galaxy Note 10 sikerreceptjét igyekszik lemásolni nagyobb méretben, mégis olyan koncepcionális problémákkal küzd, amelyek mentén nehezen ajánlható, már amennyiben az ár-érték arányt vizsgáljuk. Tabok egymás közt Az ettől függetlenül tény, hogy a Samsung Galaxy Tab S6 egy jó tablet.

Youtube

A készülék hátlapja kifejezetten a fektetett fogásra a legjobb, rücsközött és domborított felületének köszönhetően nagyon ügyetlennek kell lennünk, hogy kiessen a kezünkből. Minden összevetve elegáns egy darab. Kapcsoljuk be Relatíve gyorsan bootol és hamar a lezárt ablak köszön vissza ránk. Őszintén szólva, nekem nagyon tetszik a grafikus dizájn, maga az óra, a lakat, a háttér, de ugyanígy tetszetős maga a kezelőfelület is belépés után. Ami szokatlan, az az, hogy Androidos operációs rendszere ellenére igen szépen átszabták a maguk ízlésvilága szerint a Samsungnál. És ami a legjobb, hogy nagyon szép munkát végeztek. Csupán a beállítás megkeresése első körben vagy 2 percig tartott, mire rájöttem, hogy főoldal jobb felső sarkában levő Apps gombra kattintva jutok el a főmenübe. A videóban pár alapdolgot szerettem volna megmutatni, mint a Marketből letöltött könyvolvasóval való magazinolvasást, vagy hogy mennyire gyorsan töltődik be egy játék és hogy egy mennyire …. jó a YouTube alkalmazás.

Bár nem vagyunk formatervezők, annyit sejtünk, hogy egy jó designak legalább szépnek, vagy praktikusnak kellene lennie. Nos, e megoldásra egyik sem igaz. Szépnek nem szép, és egyáltalán nem hasznos, használat közben ugyanis könnyű a tollat kilökni a helyéről, ha dokkolva van, akkor nem lehet stabilan a hátára rakni a tabletet, és úgy egyáltalán meglehetősen instabil az egész elhelyezése, utcán nem mernénk elindulni vele. E tekintetben hatalmas bakinak tűnik e megoldás, nagyobbnak mint a Note széria power gombjának elhelyezése. Érthetetlen, hogy míg a Note szériánál a tollnak ki tudtak alakítani helyet a házban, a Tabnál erre miért nem volt hely. Ugyanez a kérdés a jack csatlakozó kapcsán is felmerülhet - természetesen utóbbit sem kapunk. A megoldás - talán így gondolkodtak a mérnökök is - egy tok beszerzése lehet, ami miatt legalább 20 ezer (Book cover) forint plusz kiadást érdemes a tablet vételára mellé odaképzelni, illetve 40 ezer forintot, ha billentyűzetes megoldást keresnél, amely a Dex használatát is jelentősen megkönnyíti, már amennyiben meg tudsz barátkozni az angol kiosztással.

Hardvere kellően erős, zökkenőmentesen futtatja az Android rendszerét, és funkcionalitás terén ismeri a Samsung Galaxy Note 10 minden trükkjét, legyen szó az S Pen alapú táv- és gesztusvezérlésről, a kézírás-felismerésről, vagy éppen a Dex továbbfejlesztett asztali üzemmódjáról. A Snapdragon 855 és Adreno 640 páros remekül teszi a dolgát, benchmark méréseinken a Samsung Galaxy S10 és Note 10-hez hasonló értékeket mértünk, egyedül a GeekBench mérése volt az, ahol gyanúsan alacsony eredményeket kaptunk, amely mögött vélhetően valamilyen szoftveres probléma állhat. Az elődmodelljéhez képes legalább 150 százalékos a gyorsulás, azaz a Samsung Galaxy Tab S6 véleményünk szerint 3-4 év múlva is jó tabletnek fog számítani, amely értékállóság egyébként az egész szériára igaz. Erre bizonyíték, hogy a Tab S3 és a Tab S4 a mai napig is tartja a 100 ezer forint feletti vételárát, és mindkét tablet idén megkapta az Android Pie frissítést, azaz például a Tab S3 is használható táblagép maradt mind a mai napig.

Video

És ha bárhol előkapom a táskából, mindenki rám figyel. Ráadásul az akkumulátora is bivalyerős, 6860 mAH-es, aminek hála nem kapcsol ki egyhamar. Nincs feketeleves, se zsákbamacska, pontosan azt tudja a készülék, amire az istenek tervezték: szórakoztat.

Legalábbis a mi gyakran hibába futottunk. Képzett riválisok A Samsung Galaxy Tab S6 jó tablet, jelenleg az Android mezőnyből a legjobb, ám ettől függetlenül nem egyszerű megtalálni a célközönségét. A 2019-es 128 GB tárhellyel rendelkező iPad 175 ezer forinttól megvásárolható (LTE kiadás 225 ezer forinttól) amely össze Apple Pencillel is 208-260 ezer forintra módosul, azaz ha nem ragaszkodsz a mobilnet kapcsolathoz, olcsóbban is beszeretheted a gazdagabb sytlus alapú ökoszisztémával rendelkező iOS eszközt. Ráadásul míg a Tab S6-hoz nem árulnak magyar kiosztású klaviatúrát, addig az iPad-hez 60 ezer forintért beszerezhető az ékezetes betűkkel is rendelkező Smart Keyboard, azaz utóbbi racionálisan jobb választás lehet. Ha pedig csak egy jobb Android tabletre vágysz, és tudod nélkülözni a tollat, akkor a Galaxy Tab S5e körülbelül 130 ezer forintos ára tűnik verhetetlennek. A Tab S6 egy gyémánt, egy csiszolatlan gyémánt, amely ugyan ékkő, ám nem hibamentes. Ha nem csak a legjobb hardverek és perifériák, hanem a játékok világa is érdekel, akkor kattints ide!

samsung galaxy tab a 10. 1 teszt full

A Galaxy Tab S6 emellett az első olyan Samsung tablet, amelybe a mérnökök a 2019-es divatnak megfelelően már dupla kamerát szereltek, így rendelkezésünkre áll egy Samsung S5K3M5 szenzorral felszerelt 13 megapixeles, f/2. 0, 1/3. 4", 1. 0µm értékekkel rendelkező főkamera, valamint egy ultraszéles, S5K5E9 szenzoros másodlagos kamera a hátlapon. Előbbi olyan készülékekben található meg, mint a OnePlus 7 Pro, vagy a Xiaomi Mi 9, ami nem rossz ajánlólevél, utóbbi viszont az alsó kategóriás készülékek sajátja, azaz nem érdemes túl sokszor használni. Tablethez képest szép képeket kapunk, amennyiben megfelelőek a fényviszonyok. Gyengébb fényviszonyok mögött viszont már kevésbé jó az eredmény, az autófókusz gyakran téveszt, és a Samsung eszközökre jellemző túlhúzott kontraszt is rendre visszaköszön a felvételeken. Az előlapi kamerától sem érdemes túl sokat remélni, ellenben az arcalapú felismerést megbízhatóan hozza, ami egyelőre a kijelző alá épített ultrahangos ujjlenyomat-olvasóról kevésbé mondható el.

Csiszolatlan gyémánt: Samsung Galaxy Tab S6 teszt - PC World

Nem vagyok egy tabletes ember. Van egy laptopom, amit kis túlzással (de tényleg csak picivel) mindenhova magammal viszek, ahol 1 óránál többet vagyok. Van okostelefonom, amivel gyakorlatilag intravénásan van belémkötve az internet. Mikor használjam hát a tabletet? Kapóra jött az új Samsung Galaxy Tab 2, ami megérkezett tesztelésre, így lecsaptam rá, hogy a végére járjak ennek a kérdésnek. Igazi Lenovo stílus - Lenovo ThinkPad Tablet teszt Tóth Bálint - 2012. június 11. Egy rövid időre górcső alá vehettem a Lenovo üzleti táblagépét, melyet röviden így tudnék leírni: nem kicsi, nem könnyű, viszont szép és okos. Ebben a mondatban persze a szép elég szubjektív is lehet, akinek tetszik a Lenovo többi terméke, annak a ThinkPad Tablet is tetszeni fog. Nekem például bejön. Tovább

Akkora a kijelző, hogy még kis ablakban is élvezhető a videóstream. Mivel Android 3. 0 fut rajta (Honeycomb), ezért a Google termékcsaládja is ott figyel a kijelzőn (természetesen köztük a YouTube-val). Mivel van benne GPS, így Google Maps is van rajta, külön menedzselhetjük kontaktlistánkat is. Az előtelepített Pulse (bloggyűjtemény) pedig egyszerűen szép és igényes. A készülék nagyon gyors, nagyon optimalizált és elég hangos. Fotói szépek, videói picit gyengébbek. Erre itt van pár példa. Ilyen videót készít Ilyen képeket készít Sajnos se a divX-et, se az MKV-t nem tudtam rajta elindítani, valószínűleg ezeket a formátumokat nem támogatja. Maga a szinkronizálás pedig pofonegyszerű: USB a gépbe, másik vége a tablet aljába (oldalába, kinek hogy) és már meg is nyílik a mappa, benne a logikusan elnevezett almappákkal, úgy mint Music, Video, stb.. Mindent összevetve Ha nem számítom bele, hogy ropog a készülék, akkor egy 100%-os táblagépet tartok a kezemben. Ilyennek kell lennie: giroszkópos, multitouch-os, hangos, nagy kijelzős, szép kijelzős, gyors, erős, logikus.

  1. Samsung galaxy tab a 10. 1 teszt youtube
  2. Samsung galaxy tab a 10. 1 teszt full
  3. Csiszolatlan gyémánt: Samsung Galaxy Tab S6 teszt - PC World
  4. Jason statham filmek magyarul teljes videa
  5. Samsung galaxy tab a 10. 1 teszt pdf
  6. Mkb szép kártya elfogadóhelyek tesco

A grafikus megjelenítésért szintén egy nVidia GeForce felel. Memóriából is kapott bőven, 1 GB-ot raktak bele. Hátul egy 8 MP-es kamera található LED vakuval, amely 3264×2448-as felbontású képeket készít, az előlapi kamerája pedig a szokásos webkamera minőséget hozza a maga 2 MP-es tudásával. Tehetünk bele SIM kártyát is, hogy mobilinternetezhessünk. Innen már sejthető, hogy HSDPA készülékről van szó (21 MBit/s). A wifije N-es, azaz 150 MBit/s-os adatátviteli sebességre is képes otthoni vagy kávézói használatkor. Egyetlen hibája a készüléknek, hogy mivel hatalmas és viszonylag nehéz (közel 60 dekás), ezért kicsit recseg-ropog a kerete. Mivel a legtöbb ember fekvő módban használja a táblagépet (kivéve könyv olvasásakor), ezért a töltő bemenete oldalt található, így böngészés és filmnézés közben a töltőkábel egyáltalán nem zavaró. Hogy ne legyenek fogalmi zavarok, a továbbiakban a készülékről fektetett állapotban írok. Mindkét oldalán található hangszóró, bal oldalt egy jack kimenet, a készülék tetején pedig ott a mikrofon nyílása és a hangerősséget állító gombok.

  1. Bikini ha volna még időm
Sunday, 27 February 2022